Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb notebook márka?

Melyik a legjobb notebook márka?

Figyelt kérdés

Apple fanok kíméljenek!


Gondolok azokra a márkákra amelyeknek termékei nagy igénybevételt is kibírnak!


Jelenleg a Lenovot tartom nagyon jónak, várom a ti véleményeiteket/tapasztalaitokat.


2011. jún. 18. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tenyleg van ilyen sotet ember, aki azert mondja a Fujitsu-t jobbnak a Sony-nal, mert meghalt egy Sony laptop, Fujitsu meg birja?

Fujitsu-Siemens a legszarabb laptopmarka, ez koztudott (nem tudom sima Fujitsu gyart-e laptopokat), Sony meg nem is egy Dell, de azert top valahanyba benne van

2011. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Asus vált be leginkább.
2011. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
59%
Gyerekek a Sony-t azért nem fikázzuk már le!!!A legjobb notebookokat gyártja az Apple-val karöltve!A Dell, a Lenovo, Packard Bell,Fujitsu, az Acer meg a hasonló szarságokat csak azok az emberek istenítik akik nem tudnának kiadni annyi pénzt amennyibe a Sony vagy az Apple notebookok kerülnek!!
2012. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyetértek, Attól függetlenül hogy nekem Acerem meg Asusom van, és ha akarnék tudnék akár applet is venni. Az a nagy helyzet,hogy az elektronikai cuccok nem igazán tartoznak nálam abba a kategoriába, mint mondjuk egy 40 ezer forintos cipő, amiben lehet az útcán menősködni. Az elektro kügyük arra vannak,hogy használjuk amire való, nem feszületre van, és míg egy cipő pl. nemm egy ki a divatból, nem avul el, egy notebook az félév/év alatt elavul mint a szar, mindig jönnek jobbak, újabbak dizáynosabbak, hol az egyik gyártó kerekedik felül a másik fölött,hol meg amaz. Aztán meg dobható a fenébe az egész, mert egy elavult szeméthalmazzá válik. Ráadásul régen voltak olyan márkák,amik nagy shownak számítottak, ma már hátul kullognak, változnak ilyen téren a trendek. Szerintem filmnézésre, meg egyébre gamezni nekem elég az Acer is, tény,hogy már vagy több mint két éve megvan, de müködése szempontjából soha egyetlen hiba nem volt vele. Az más dolog,hogy a burkolata kopik mint a szemét, a műanyag kasztni meg eleve ma már nem nagy cucc, mostanában a fém burkolatosok mennek, ilyen téren meg már sok gyártó csinál nagyon színvonalas cuccokat, nem csak Apple és Sony. De elismerem ,azok a sereghajtók.
2012. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbbak szerintem a Lenovo Toshiba és Samsung. A Sony túlárazott szervizigényes hulladékokat gyárt. Az Apple gépek szintén nevetségesen túl vannak árazva. A Dell Inspiron gépek szintén gagyik. A Fujitsu Siemens pedig tényleg legendásan sz@r volt, de az új Fujitsu gépek (Siemens nélkül) már megbízhatóak.


[link]

2012. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!