Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Sony mp3/mp4 lejátszót?

Milyen Sony mp3/mp4 lejátszót?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy mp3 vagy mp4 lejátszó, mindegy, hogy érintőképernyős-e, mindegy minden, csak zenelejátszásra jó legyen.

Még nem tudom mennyit költenék rá, ezért örülnék, ha minél többet tudnátok linkelni, és aztán meglátom mennyit költenék rá.

Nem mostanában venném, szóval ha most fog kiadni valami újdonságot Sanyi bácsi, akkor azt is linkelhetnének.


Az egyetlen amit tudok, hogy minimum 4 gigás legyen (nem is nagyon kell több)


2011. jún. 18. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha nem lesz nyári munkám akkor valószínű egy ilyen lesz:

NWZ-B163F


Külföldről 16k-ért 4 gigás.

2011. jún. 18. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:

sandisk sansa clip+ ot ajánlanám inkább

hangteszteken az összes lejátszót odaveri(beleértve az ipodokat is)

2011. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, olvastam már róla, de Sony fanboy vagyok, így ha tehetem mindenből Sony-t veszek.

Biztos vagyok benne, hogy szarnak a Sony sem szar.

2011. jún. 19. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

persze,de kicsit túl van hypolva a sony

amúgy nekem is volt sony mp3 lejátszóm

2011. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet túl van hypolva, de engem már több, mint 10 éve sikerült megvennie, még a PS1-el.

Meg aztán az összes többi PS termékkel, tv-kkel, meg még régen a Sony Ericsson is a kedvencem volt (de azóta sikerült más gyártó telefonjaiba beleszeretnem, de a többi területen én Sony fan maradtam).

2011. jún. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!