Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung vagy sony mp3 lejátszó...

Samsung vagy sony mp3 lejátszót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a színes kijelzős mp4 meg mp5 lejátszót. Tényleg csak zenehallgatásra kell, de az legyen jó minőségű.

Volt már korábban egy sony-m ami kb fél év után besz@rt és bár garanciális volt, nem tudták megjavítani és nem is volt már belőle másik így csak az árát kaptam vissza. Nagyon jó volt az is de nem tudom hogy csak épp peches voltam vagy mindnek ilyen a minősége.

Most egy samsungom van ami egy hónap múlva lesz 4 éves és még mindig ugyanúgy szól, csak az 1gb már nagyon kevés. Nem akarok telefonon zenét hallgatni mert az érintőképernyőn ne tudok anélkül számot váltani hogy odanéznék.

Fontos a hosszú üzemidő és a jó hangzás is.

Ki mit ajánl?


2011. jún. 20. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sony azért nem olyan gagyi, pont szart fogtál ki.

Én inkább Sony-t vennék a helyedbe, vagy ha nem fontos ez a 2 márka, akkor Sandisk Sansa Clip+, olcsó is, meg jó is.

Ha mindenképp Samu vs Sony kell, akkor innen bármelyik Sony-t választhatod (mivel nem írtál árat):

[link]


Írja, hogy mennyi ideig bírja az aksi, stb.

Tipp: ebay-ról 5-10 ezerrel olcsóbban is megrendelheted ugyanazt, ingyen házhozszállítással.

2011. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Szoktam eBayről rendelni, de az mp3 lejátszók szállítással együtt ott is alig olcsóbbak és hetekig kell rájuk várni, ráadásul ha túl sokba kerül akkor fennáll a veszélye hogy megvámolják.

A nővéremnek egyszer rendeltem egy sandisk mp3-lejátszót de elég gagyi volt. Mondjuk nem ment tönkre csak olyan béna volt a hangzása meg olcsó kínai szutyoknak néz ki.

2011. jún. 20. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a Sandisk elég jó cucc, tesztek alapján veri a nagyobb márkákat. Bár nekem sem kéne, mert kinézetre sem jön be, de technikailag azért ott van
2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!