Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Film és Zene lejátszót...

Melyik Film és Zene lejátszót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Ki milyet használ és érveljetek mellette nem baj ha fizetős....
2009. febr. 6. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Zene: Winamp, mert egyszerű, kis helyet foglal el a monitoron, hozzászoktam. :)

Videó: Media Player Classic, szintén egyszerűsége miatt használom, ennek ellenére rengeteg funkciója van.

2009. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz :)

Winamp+Media Player Classic.

Winamp teljesen magában, se Library, se 50db mp3 ingyen, se search, se bar, se kezdőlap, csak az alkalmazás+playlist.

Media Player Classic pedig a K-lite Codec Pack részeként. Ha nem kódolsz elég default vagy playback only módot telepíteni. Mindent le tud játszani. Értsd: mindent :)

2009. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hangra az AIMP tetszik. Nagyon szép hangja van, tetszetős küllemre, nincs szükség pluginekre spéci formátumok lejátszásához. Hangot rögzít wav, mp3-ba. Bitráta állítható. Konvertálni tud lame-t használ. Filmekre GOM Player, és Power Dvd felváltva. Gom beépített kodekekkel mindent lejátszik. Dvd nézésre viszont Power Dvd, mert tökéletesen úgy működik, mint egy lejátszó...
2009. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első két válaszadóhoz.Winamp plusz Media Player Classic a K-lite kodec packkal együtt.(bár vigyázat!Ha már van kodec packod,akkor csak a MPC-t tedd fel,vagy előbb távolítsd el a másik packot.Két külső kodec pack nem lehet fenn egyszerre,mert bezavarhatnak-de egynek azért nem árt ha fenn van,nem mindegyik playernek vannak saját,belső kodecjei)Én is ezeket használom,maximálisan meg vagyok elégedve velük.


Ezek mellett tényleg kitűnő lejátszóprogramok még a BsPlayer,a VLC,a GOMPlayer és a Cyberlink Power DVD is.Ha hetes Nerod van,abban pedig megtalálható még a Nero Showtime is.Utóbbi kettő elsősorban DVD lejátszására való,az összes többi általános lejátszó szoftverek.Bár Winamp elsősorban zenelejátszó,DVDt nem is tud alapból,bár biztos van hozzá valami plugin.Zenéhez viszont ez lehet a legjobb választás.BsPlayer meg inkább video lejátszó,elbír mindenféle zenével,de talán nem olyan szépen szól,mint a Winamp.


Az imént felsorolt programok a PowerDVD és a Nero Showtime kivételével ingyenesek,ill. némelyiknek van ingyenes változata is,nem csak fizetős.

2009. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Felraktam végül a Media Player classicot és mellé a K-Lite Mega Codec Packet

A Power DVD t is


de winampbol melyiket ?

Winamp.Pro.v5.54.1


vagy ?

Winamp 5.5 Pro


Szerintetek ?

2009. febr. 7. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy melyiket, csak figyeld a telepítést és minden szart kapcsolj ki benne (search, remote, stb). Fölösleges szemetek.
2009. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Zene: Aimp

Film: Zoom player


A többi szar csak adatokat küldözget a gépről kifelé, úgyhogy vigyázni velük.

2009. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen adatokat ? Kinek minek ?
2009. febr. 7. 01:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Az összes létező szoftver adatokat küld a gyártójának.Böngészési szokásokról,használt szoftverekről ésatöbbi...ésatöbbi...ésatöbbi


Ebbe jobb belenyugodni.De nem kell parázni,csak a reklámok miatt fontos.Senki sem kíváncsi konkrétan rád vagy rám...

2009. febr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2009. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!