Meg tudja vki mondani ez milyen mikrofon?

Figyelt kérdés

Van olyan nagyon pro emberke, aki meg tudná nekem mondani, hogy ez milyen mikrofon?


http://www.youtube.com/watch?v=Pvc_ucLIpxc&NR=1

2:04nél (is) látszik.


Sok helyen néztem, de fogalmam nincs hol kereshetném, ahol meg is találom. Valaki tudja?


2011. jún. 23. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A nő fehér mikrofonja vagy az indián pipája?
2011. jún. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fehér mikrofonba akar otthon énekelni. Ha van 100 ezresed akkor az AKG nál megveheted, C fej van a jeladón, megrendelés előtt kösd ki hogy fehér kell, mert alapból feketét adnak.

Ja, és vevőt se felejts el venni hozzá, az már 60 körül kijön.


Vagy ha nincs olyan szép hangod mint a Tarja Turunen-nek, akkor vehetsz ilyet is, nem kell hozzá az USB átalakító, csak a jack dugót a számítógéped mikrofon bemenetébe dugod.

2011. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Link lemaradt: [link]
2011. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok énekelni (még) :)

Csak szimpatikus.

Meg aztán ezt álmodtam meg és amikor megláttam, meg akartam tudni, hogy milyen mikrofon :D

Azért köszi :)

Ennyit nem adnék érte, maximum ha már sok-sok év rutinom van :)

2011. jún. 24. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak az a lényeg, hogy fehér legyen, akkor biztosan lehet találni olcsóbbat is. Végülis az csak egy darab műanyag.
2011. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha csak az a lényeg, hogy fehér legyen, akkor biztosan lehet találni olcsóbbat is. Végülis az csak egy darab műanyag."


Nem tudom a hozzászólásomban adott link mit mond, de attól olcsóbbat ajánlasz a kérdezőnek? Csoda hogy ennyiért működő cuccot kapsz.

2011. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy annyit nem adna érte.
2011. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kell egymás torkának esni :D

Csak annyi, hogy ugyanilyen mikrofonról álmodtam, ahogy az is nagy álmom, hogy énekeljek. Most hogy lesz munkám, lesz pénzem tanárra és elmegyek tanulni. Csak akkor venném ezt meg, ha valóban komolyan énekelnék.

Szóval egyelőre csupán érdekel :)

2011. jún. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!