Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Stúdió mikrofon beépített...

Stúdió mikrofon beépített hangkártyás, mi lehet a problem?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős segítségre lenne szükségem. Nem rég vásároltam egy SAMSON beépített hangkártyás stúdió mikrofont, ami usb csatlakozós, csatlakoztatható még rá egy fülhallgató. Monitoring funkciónak és egy hangszer is bedugható de ez lényegtelen. Ami a legnagyobb gond, hogy fl studio-ban szeretném használni felvétel készítésére, csak az a probléma lépett fel hogy az ASIO4ALL-ban sikerült addig el jutnom hogy beállítsam hogy szóljon a mikrofon de viszont amikor ez be van állítva akkor a gépről eltűnik a hang. Sejtem hogy a gépi alaplapi hangkártya és a stúdió mikrofon beépített hang kártyájának az együttes működése lehet. Hang beállításokban próbáltam a mikrofonét letiltani de akkor is ugyan ez. ASIO4ALL-ban esetleg valami helyes beállítás? Vagy számítógépen? Aki tud segíteni írjon! Mellesleg vista-rendszerem volt, de a minap át telepítettem win7re. Csak információ képp. Valaki help!
2011. aug. 21. 02:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!