Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP 3004 Version 6.35, PRO-B7...

PSP 3004 Version 6.35, PRO-B7 az egy flashelés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy most a 6.35 PRO-t használom HEN+Prometheus Iso Loader és találtam olyat hogy 6.35 PRO-B7. Azt szeretném kérdezni hogy az most egy fleshelés? És úgy tudom vele elindítani a játékot anélkül hogy prometheus iso loadert elindítanám? érdemes e rárakni? viszi az új és régi játékokat is?
2011. jún. 23. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jol emlekszem akkor ha iso loader-t hasznalsz akkor neked nem 6.35-t PRO-d van.

Esetleg 6.35 TN, vagy HEN, de PRO-hoz nem kell iso loader.

Es igen, a PRO-B7 egy flash modszer, es visz mindent amit kell, iso loader (tehat lagg sem lesz) nelkul

2011. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem a amikor elindítom a HEN-t akkor utána a system informationnál azt írja hogy 6.35 PRO és iso loaderrel megy a játékok de sajna nem mind. Pl.: 20 játékbol 18. Amúgy ha flahselem akkor vissza lehet valahogy csinálni az eredetire?
2011. jún. 23. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen hosszan kapcsolod ki, és bekapcsolásnál nem indítod el a flasht.


De akkor ezt szerintem tedd is, meg, és akkor visszaáll OFW-re.

Ezután a 6.35 PRO-t telepítsd fel, és akkor nem kell iso loader. psphungary-n van tutorial

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na szóval, ha felrakon ezt a Custom Firmware 6.35 PRO-B7 et akkor ha hosszan kikapcsolom vagy kikapcsolásig lemerítem, akkor visszaáll az eredeti 6.35 re, és ha hosszan kikapcsolom ekkor el kell indítani hogy indúljanak a játékok. jólmondom?
2011. jún. 24. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de egy gombnyomás és vissza is áll CFW-re
2011. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!