Xbox live vagy flashelés?

Figyelt kérdés

Nem tudom..

Igázából nem hiszem, hogy 3-5db játéknál többel játszanék de akkor nem kerülnek a játékok 10000+ba

Az xbox liveot egyáltalán érdemes megvenni, ki lehet használni?


2011. okt. 17. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Live.

Hát nyilván ha olyan játékokat veszel, aminek van értelmes multi része, akkor nagyon jó, sokkal jobb, mint bármilyen single player.

2011. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Live. Ha van benne multi(a játékba) akkor multiba akár jó pár száz/ezer órát is eltudsz vele tölteni.
2011. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
multiz pc-n és single-oz konzolon de te döntöd el... egy évre 10K am nem sok szal... de ha flash-eled akk ugyan azt a pénzt (lehet kevesebbet 6K-7K) ki kell adnod (ha újabb játékokkal is akarsz játszani) , mert évente kell frissíteni ha újabb játékokkal akarsz játszani... te döntesz én csak segítek! :)
2012. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát én nem live-tam még de biztos jó...

Nekem fleshelt boxom van. Nem merek vele fölmenni livera nehogy ki bannolják. De állítólag ott is vannak olyanok akik fleshelt boxal játszanak.

Ha most visszamehetnék az időben én inkább nem vennék flesheltet.

Ha mondanom kéne egy játékot ami jó multiban akkor a Titanfallt mondanám ;)

Remélem segítettem....

2014. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!