Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi annak az opcionak a neve a...

Mi annak az opcionak a neve a fenkepezogepbe hogy egy virag a jelle?

Figyelt kérdés
Mi annak az opcionak a pontos neve mikor rafokuszalunk valamire es a hateret elhomajositja mert nem tudom a ponto nevet es nem talalom. Egy viragal szoktak jelolni
2011. jún. 23. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
makró
2011. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Nem tudsz valami oldalt ahol leirja hogy lehet jo macrokepeket kesziteni? Nagyon tetszenek de nekem neha nem jon ossze jol
2011. jún. 23. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod kezelni a fényképezőgépedet?

1. Ha csak autófókusz van, általában akkor is ki lehet jelölni egy vagy több mezőt még tán az olcsóbb gépeken is, és a fókuszt erre a mezőre érvényesíti, állítja, ekkor az ezen kívüli részek életlenek is lehetnek.

2. Ha van kézi fókuszlehetőség, akkor nincs kérdés, Te ott és arra fókuszálsz (állítasz élességet), amire akarsz.

2011. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, tovább is mehetek:

Ha van kézi állítási lehetőség, blendét nyitok, csökken a mélységélesség (időt csökkenteni kellene, de ezt ma az automata megteszi) és kézi fókusszal dolgozok, még életlenebbre is "állíthatom" így a hátteret. De azt teszek, amit akarok...

2011. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdéssel kapcsolatban: első körben a magyarhelyesiras.hu oldal tanulmányozása.
2011. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!