Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb? A digitális...

Melyik a jobb? A digitális kábel TV, vagy a SAT TV?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
digitális kábel TV az soha nem megy el kivéve ha a szolgáltató csinál vele valamit, a sat-nál már akkor rossz lesz az adás ha egy vihar van
2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csete Tamás ***** válasza:
A digitális kábel TV jobb. A Sat TV nem jó
2013. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem T-s Szatom van az nem olyan jó szerintem (lehet váltok UPC Directre vagy az milyen?)

De volt VidaNetes analóf kábel tévém az is rossz volt mert ott is egy kis viharnál nem volt adás, de a szatnál még a 2013. március 14.-ei nagy havazás iletve vihar alatt is!


Én is megosztott vagyok a kérdésbe nehéz eldönteni analog az nem vált be anyira ( de gondolom arra nem is fordított a vida akkora energiát mivel csak egy csoamg volt 29 csatival) De a digitális kábel se rossz szerintem bár az itt még sajnos nincs!

2014. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!