Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most lett bekötve a digitális...

Most lett bekötve a digitális kábel TV, miért ilyen rossz a kép?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a kép minőségével, ami azért egy digitális adástól elvárható lenne. Megnéztem azt a kütyüt amin keresztül jön az adás (a T-home adott egy készüléket GlobalTeq márkájú.) és scart csatlakozón keresztül megy a tv-be a jel. Gondolom ezért rossz a kép. HD csatlakozót nem találtam rajta. Emiatt rossz a kép ugye?
2010. jún. 9. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hehe, ebbe a csapdába sok népség beleesik.

A jel csak addig digitális, amíg a dekóderbe ér.

Ugyanolyan analóg jel megy a tévébe mint azelőtt. Vagy még olyan se.

A csatornákat a dekóderen kell váltogatni.

Kivéve ha antennakábbellel kötöd a tévére.

De az meg ugyanolyan mintha nem is lenne dekóder.

Egy analóg dekóderen minek lenne hd interfész kimenet?

Ha a tévéd hd képes lenne, dekóder sem kellene ...

2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

A tv HD ready, de megpróbáltam amit mondtál, kihagytam a dekódert és közvetlenül rákötöttem a tv-re, így viszont fele annyi csatornám van :S

2010. jún. 10. 14:17
 3/3 Csete Tamás ***** válasza:
A mai TVk-ben nem kell külön készülék. Lehet rajta keresni digitális csatornákat... A kép jobb minöségben jelenik meg azon
2013. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!