Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri digitális rajztáblát...

Megéri digitális rajztáblát venni, ha csak hobbi szinten akarok vele rajzolni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon vágyom egy digitális rajztáblára, de nem készülök rajzolással kapcsolatos pályára meg semmi ilyesmi, csak szeretnék rajzolgatni rajta. Így nagyon nagy hülyeség venni? Mert most találtam 10ezerért, pont tegnap kaptam 10ezer forintot ajándékba és csomó minden másra is eltudnám költeni... Megéri digitális rajztáblát vennem, hogyha csak rajzolgatni akarok és a kreativitásomat kiélni, de nincsenek konkrét rajzos "terveim"?
2011. jún. 26. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
menj a suliba nyáron 1 db krétával! :D
2011. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zitaszabo válasza:
szia!Szerintem sokkal többet érsz vele ha papirra rajzolsz.És ha esetleg annyira jol sikerül akár be is lehet keretezni és a falra rakni.Örök emlék marad.És amugy is rajzolni papirra az igazi.
2011. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zitaszabo válasza:
Egy igazi művész sose rajzolni egy gépre.A festők is vászonra festenek.
2011. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta megvettem és rájöttem, hogy igazatok volt... Könnyebb vele sok dolog, de a papír mégis sokkal jobb.(:
2011. júl. 10. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!