Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális tükörreflexes...

Milyen digitális tükörreflexes gépet vegyek hobbi célra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy min. 10 megapixeles digitális tükörreflexes, megbízható gépet. Melyiket ajánlanátok? Márka? Típus? Árban 100 körül. Leginkább kisfiam fotózásához használnám. Olyat szeretnék, amihez nem feltétlenül kell + obi, mert arra már nem futná.
2010. okt. 2. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mások majd mondanak mást, én NIKON párti vagyok, használom évek óta a legnagyobb megelégedéssel. Mindent tud, amire neked kell, sőt sokkal többet. Nagyon jó minőségűek a képei.

Az általad meghatározott paraméterekbe és összegbe majdnem belefér:) Nézelődjél még, lehet, hogy máshol 1-2 ezerrel olcsóbb, de nem valószínű. Ja, hogy miről is beszélek?:) NIKON D3000. Egy 18-55 VR alapobjektívvel adják, a legtöbb feladat megoldható vele. (Később, ha nagyon akarod, vehetsz hozzá másfélét.)

[link]

2010. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a NIKON-t ajánlanám több okból is..
2010. okt. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!