Hol lehet kikapcsolni egy laptop beépített billentyűzetét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! a billentyűzetet nem, csak a touchpad-ot lehet.


Le kell nyomni az "FN" billentyűt (általában bal oldalon, alul van a gomb), lenyomva tartod, és a felső sorban (F1-F12-n) találsz egy kezet, amelynek egy téglalapon van a mutatóujja. Ezt is lenyomod. Kikapcsoltad a Touchpad-ot.


A billentyűzetet azért nem lehet kikapcsolni, mert bármi történhet a külsővel. Ekkor hiába indítod újra a gépet, a beállítást megjegyzi a gép, és nem engedné használni a beépítettet.....


Úgy tudod csak kikapcsolni, hogy az eszközkezelőben letiltod (általában PS/2-es billentyűzetként látja).


Csak úgy mellékesen:


Milyen tipus (márka)? Lehet, hogy van pár speciális funkciója, amit így ismeretlenül nem tudok megmondani.........

2011. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Toshiba a drága, satellite.

Csatlakoztatva van hozzá egy külső billentyűzet és azt próbáltam elérni hogy csak azt érzékelje :S

Próbáltam azt is hogy a beépített illesztőprogiját bemásoltam máshova hogy azért ne vesszen el és eltávolítottam az eredeti helyéről, de az újraindítás után egyből újratelepítette ezeket :S

2011. jún. 27. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

BIOS?


[link]


És ha kihúzod a szalagkábelét? A biosban meg kilövöd a bll. errorhibajelzést. Tudom, gépfüggő.

2011. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
billentyűszűrés bekapcsolása-nál lehet de akkor már az usb bill.sem működik
2018. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!