Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Acer eMachine E732-372G25MN...

Acer eMachine E732-372G25MN notebook? Vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Én eddig egy Acer eMachine E732-372G25MN notebook megvételén gondolkodtam, de az az igazság hogy nem nagyon értek hozzá, ezért segítséget szeretnék kérni.

Jó ez a notebook? Vagy vegyek inkább másikat, esetleg laptopot? Megköszönném ha ajánlanátok mást is ebben az árkategóriában.

Előre is köszönöm.


2011. jún. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni. Nekem ilyenem van, kérdezz ha érdekel valami róla.
2011. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem kéne nekem valami nagyon komoly gépezet, csak arra kéne hogyha a kollégiumban a tanuláshoz kell valami, akkor csak felpattanjak a netre.
2011. jún. 27. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezt néztem ki magamnak majd a koliba, edigitalba egy 100asért van. Esetleg megvetted már? Mi a véleményed róla?
2011. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még én is fontolom a megvételét, de mostanában fogok beszélni az egyik kocka haverommal, és majd elmondom neked hogy ő mit mondott. (:
2011. júl. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!