Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MEgéri az Apple az árát? IPad...

MEgéri az Apple az árát? IPad 2 őt akarok venni, de nem tudom megéri e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:39
 1/3 bix válasza:

szükséged van egy tabletre ami gyors, tudja azt amire az ipad képes, kompakt, kényelmes gépet akarsz mindenáron? megéri neked


divatkütyüt akarsz venni amivel fel lehet csapni haverok előtt? megéri neked


nincs rá szükséged mert totál fölösleges, van laptopod, netbookod, stb, nem nincs rá szükséged.


nekem szükségem van egy stapalaptopra ami jelenleg kb másfél misi? igen, mert a melóm miatt ölni tudnék érte...

neked szükséged van rá? honnan tudjam?


ha ki tudod használni és nem találsz olcsóbb alternatívát ami teljesen megfelel az igényeidnek akkor egyértelműen vedd meg. minden más esetben felmerül a kérdés hogy akkor minek kell neked?

2011. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most kezdjük ott hogy az emberek Okostelefont és Laptopot használtak, ezért az Apple létrehozott egy 3. kategoriát ami jobb mint egy telefon és egy laptop.


Lássuk mire jó:


-Böngészésre

-E-Mail

-Játék

-Zene

-Film

-Képek

-eBook olvasás

-Hir olvasás

-Facetime


Ami nagyon jó benne hogy :


-Könnyü

-Hordozható

-Nagyon jó a mérete

2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden a kihasznltságon múlik!

Ha úgy gondolod, hogy te azért a pénzért egy hasznos dolgot kapsz, akkor természetesen vedd meg!

Bár nem annyira témába vágó, én az Apple cuccokat nem ismerem, viszont pl. pár évvel ezelőtt én is gondolkoztam azon, hogy megéri-e nekem a PlayStation 3 a pénzét és jó döntést hoztam, mert rengeteg dolgot helyettesít nekem!

Így gondolkodj te is a vételen, ha szerinted ez az iPad 2 vagy bármi más hosszú távon is hasznos lesz a számodra és használni fogod, akkor vedd meg!

2011. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!