Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használt tükörreflexes...

Megéri használt tükörreflexes gépet venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, de alapvetően igen, lehet vele jól járni. Az én gépem is használt volt, és objektívet is vettem használtan. Érteni kell hozzá kicsit, hogy tudd, mit és hogyan kell megvizsgálni, de nagyon sokat lehet megtakarítani, főleg a régi profi/félprofi gépekkel. (Egy Canon 30D/40D használtan annyi, mint egy 1100D, pedig fotózás terén mindenben magasan veri).
2011. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én olyat is hallottam, hogy általában akinek ilyen gépe van, az tud rá vigyázni, úgyhogy megbízható.
2011. okt. 23. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy profi, és teljesen leamortizálja munkában. Ez enyémet már verték falnak, öntötték le, porosodott és a sok obicsere sem tesz a bajonettnek jót. Meg van benne vagy 60000 expo. Az se kevés.


Ha látod, hogy kívülről sérült a váz, karcos a bajonett, lötyög az expogomb vagy hasonló, akkor nagyon vigyázz vele.

2011. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És ezeken kívül mire figyeljek még, ha esetleg használtat vennék? Pl az objektívet hogyan tudom letesztelni, hogy minden okés-e vele?
2011. okt. 24. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem tudsz angolul, mert akkor az obiteszteléshez minden itt van:


[link]

2011. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!