Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől indul újra a számitógépem?

Mitől indul újra a számitógépem?

Figyelt kérdés

Mind indul ujra,nem tudom miert de egy ido utan mikor belevittem egy jatekba utana egy olyan 40 perc mulva megjelenik egy kek hatter es valamit ir es ujraindul

Szerintetek mi lehet a problema a tapegyseg csak 450 WATT-os -en a tapegysegre tippelek lehet hogy tul gyenge!?


2011. júl. 1. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak a kék háttérnek és a valami írásnak a neve kékhalál. Rakd újra a géped!
2011. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A játék valószínűleg b@sztatja a vidkari drivert, vagy frissítsd a drivert, vagy próbálj ki másik verziójút ugyanabból belőle.

Egyébként a WhoCrashed nevű program megmondja a választ, hogy mi volt a baj.


[link]

2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem melegszik a videókártyád játék közben?

Nekem szimplán lefagyott miatta egy idő után játék közben.

2011. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így kevés információ.

Kellene egy pontos konfiguráció + operációs rendszer + futó szoftverek + milyen játék, és leginkább a kékhalálnál lévő kiírás.

2011. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit játszol? Milyen minimális követelményei vannak? Lehet nem bírja a géped, akkor szokott meghalni.
2011. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy geeforce gt 430 1 gb-ost es ezzel is indul ujra nem hinnem hogy a videokari a hibas!
2011. júl. 3. 10:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Es a masik videokari is melegedett a geforce gt 240 .Jatek kozben olyan 60 fokos
2011. júl. 3. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!