Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul napról napra...

Miért indul napról napra lassabban a számítógépem?

Figyelt kérdés

Elég régi a gép.

Benyomom a powert, tehát bekapcsolom, és arra lettem figyelmes pár napja, hogy nem azonnal indul be, hanem olyan nehézkesen és a hangjából is hallatszik. Most reggel meg azt hittem el se indul, mert eltelt egy pár másodperc még mikor reagált a gombnyomásra/bekapcsolásra. MIÉRT? Olyan nem fordulhat ugye elő, hogy egyszercsak már be se indul egyáltalán?


2011. szept. 17. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire régi a gép? Mert szerintem alaplapi problémánk van.
2011. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire, de ősrégi az biztos. És én attól félek, egyszer csak nem fog elindulni sem. Új gépet szeretnék már, de nem tudom mikor lesz, mert nem nagyon van pénzem.
2011. szept. 17. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Porszívózd ki. De az is lehet hogy csak elöregedtek a kábelek. Az én gépem 9 éves és elég jól bírja, csak alaplapot meg tápot kellett eddig cserélnem.
2011. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha ügyes vagy akkor 60e-ből is kiraksz egy full extrás gépet ami még energiatakarékos is. Csak nézelődni kell, megszabni adott keretet mindennek, stb. stb.
2011. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!