Megvettem Sims 3-ban egy plázát meg egy mozit. De miért van ez?

Figyelt kérdés
Most elvileg én vagyok a főnök, de mégis azt írja a karrieremnél hogy munkanélküli vagyok. Csak az eszköztáramban van kettő papír ami bizonyítja hogy azok az enyémek. És hogy lehet irányítani őket? amikor megvettem azt írta ki hogy azt rúgok ki akit akarok meg stb.
2011. júl. 3. 18:16
 1/7 anonim válasza:
pfff...először tanulj meg szimszezni,aztán tölts le minden sz*rt...-.-" bocsi ;)
2011. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te meg mielőtt kommentálsz valamit és kioktatsz másokat tanuld meg helyesen leírni hogy SIMS ;) és ne mondd hogy nem tudok simsezni mivel ezen a játékon nőttem fel. Az egy dolog, hogy nem tudok valamit a legújabb fajtában amit csak 2 napja játszok...-.-
2011. júl. 3. 18:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg különben is, ez az oldal arra van hogy megkérdezzük amit nem tudunk. Sajnálom hogy neked ez nem tetszik, de akkor mit keresel itt-.-?
2011. júl. 3. 18:55
 4/7 anonim válasza:
tudtad mire gondolok nem??? ...
2011. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudtam, ahogy te is hogy én mire. De neked azért is ki kell oktatni, de ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésemre akkor nem is kellett volna. És egyébként eléggé ellentmondasz magadnak azzal hogy mielőtt letöltöm tanuljak meg játszani.. Ha nem töltöm le akkor hogy tanulhatnám meg-.-?
2011. júl. 4. 17:40
 6/7 anonim válasza:
Az épületre kattintva kirúghatsz simeket, meg fejlesztheted az ingatlant.
2012. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi most már sikerült "kitapasztalnom":))
2012. márc. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!