Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims livin large-ba miért...

Sims livin large-ba miért tűnnek el a dolgok amiket megvettem?

Figyelt kérdés
Mert benne van az a fekete színű gáztűzhely vagy mi..És amiket megveszek ezek az újabb dolgok azok eltűnnek..Viszont ami a sima sims 1 be van azok megmaradnak..Mitől van ez???
2011. jún. 12. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Van valamilyen egyedi tartalmad? Lehet,hogy az okozza. Én a Living largeval nem játszottam,de nem lehet,hogy azok olyan ¸¸titkos tárgyak˝,mint a sims2-ben a Titkos Társaság?
2011. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges..Nemtom..Megveszem leteszem és mikor PAUSE-ba van akkor még látható aztán már nem :S:..
2011. jún. 12. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
A számítógépen nyomd meg a RESET gombot kétszer hosszan.
2011. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Azt a rohadt életbe, már nem igaz. Takarodj a programozás témából a sims-eddel!


Nem igaz már. Neked is megmondom, van egy topic, külön az ilyen gyökér kérdéseknek :


PROGRAMOK!


Tanuljatok meg olvasni, a helyett, hogy sims-el gyökérkedtek. Ja, és get a life.

2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kussolj már te büdös paraszt.. Ha értelmes választ nem tudsz adni akkor te meg takarodj anyukádba ;)... Am is mi közöd hozzá hogy simsezek vagy nem?...
2011. jún. 14. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: rossz topikba írtál.
2011. jún. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Heh. En vagyok a paraszt, de te meg olvasni sem tudsz..... Most hogy is van ez?
2011. jún. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Amugy miutan rossz topicban, nyiltan mindenkinek lathatoan kifejtetted, hogy simse-zel, innen kezdve az a kerdesed, hogy mi kozom van ahhoz, hogy sims-ezel tokeletesen ervenytelen....
2011. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

En csak azt nem ertem, hogy miert programozoktol varsz segitseget? Itt mindenki hulyenek fog nezni, es nagyon le fogja tojni a kerdesedet, mert ha meg arra sem vagy kepes, hogy rendesen olvass, akkor mit faradjunk veled?


Ez egyertelmuen nem programozas kerdes, es zavar, hogy mar vagy 600-an ide hozzatok a hulye " nem mukodik a jatekom rendesen, pedig most tolottem le az ncore-rol uj crackel" kerdeseiteket, amiknek kb a felere egy megfelelo magyarazat van az pedig : Vedd meg a jatekot eredetiben, akkor nem lesz ele bugokkal, ha meg nem akarod, akkor meg ne panaszkodj.


Csak tenyleg rohadtul idegesito, hogy sokan nem vagytok kepesek helyesen megvalasztani egy temat, esetleg ELOLVASNI, vagy majd "a kockak megoldjak nekem" elven, direkt rossz topicba pakolni. Ennyi.


Majd ha rendes topicba rakod a kis kerdesedet akkor a : "Ha értelmes választ nem tudsz adni akkor te meg takarodj anyukádba ;)" mondatodnak ertelme is lesz. Amig nem, addig ne haborogj itt nekem, ha valaki jogosan leoltja a csokeveny agyadat.


Latom sokan szenvedtek itt diszlexiaban......

2011. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is így volt de talán úgy csináltam gogy átmentem másik telekre/házba és úgy már nem tűnt el semmi :D 1 probát megér :)
2013. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!