Vettem egy Samsung p2370HD tv-t és valami miatt nem érzékeli a DVD lejátszót nem tudom miért?

Figyelt kérdés

2 kábellel csatlakoztattam az audio r és l kábellel.

ÉS nem érzékeli még a keresem az eszköz tudtok segíteni miért van ez?


2011. júl. 4. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a SCART csatlakozóval.

2011. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átállítottad a tv-n a bemenetet AV-ra?
2011. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meg próbáltam SCART csatlakozóval is de azzal se működött

Le tudná valaki hogy hogy kell átállítani a bemenetet AV-ra?

2011. júl. 4. 19:40
 4/6 A kérdező kommentje:
*írni
2011. júl. 4. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A tv keretén elöl vannak az érintőgombok, nos ezek között és a távirányítón is van egy source feliratú, azt megnyomod, feljön a bemenet lista pl.: AV, SCART, HDMI, DVI stb. na ha ez meg van és ha SCART kábellel akarod csatlakoztatni akkor ráálítod SCART-ra (de lehet, hogy a listában AV vagy AV2-ként találod meg a SCART csatlakozót és ennyi, egyébként ha csak audio kábellel csatlakoztatod, mint ahogy a kérdésedben is írtad "2 kábellel csatlakoztattam az audio r és l kábellel" akkor nem lesz kép ahhoz kell egy harmadik sárga színű kábel is. De ezt hagyd is ha van SCART-od azt használd, azzal szebb lesz a kép.
2011. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez volt a gond életet mentettél!!!!!!!!!:D
2011. júl. 6. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!