Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a Bluetooth...

Kevin42 kérdése:

Miért nem működik a Bluetooth billentyűzet ezzel a Samsung Galaxy Tabbal?

Figyelt kérdés
Naszóval! Nekem van egy Buetooth Keyboard Case For Samsung Galaxy Tab bőr tokom amihez ügye van egy billentyűzet is. Én ezt elakarom adni, ma jött is egy vevő. Amikor a saját Tabommal párosítottam annyi történt, hogy Ügye bluetooth menü, keresés, bejött. Rányomtam kiírta h írja be a ... kódot. Én ezt be is írtam a billentyűzeten majd ENTER és már működik is. Viszont a vevő Samsungja ne mezt írta ki. Az kiírta hogy adjon meg egy tetszőleges kódot. Azt ő be is írta magán a készülék billentyűzetén pl:0000 utána ok, majd a billentyűzettel is beírta aztán ENTER. A Tab az azt írta ki hogy párosítva, mégis amikor gépelni akartunk az ő készülékén az nem írta be a betűket. Az enyémmel meg tökéletesen működik. Na szóval a kérdés az hogy az Én Samsungom miért így oldja meg a párosítást és működik, az övé meg miért másképp és nem működik?
2011. júl. 18. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!