Szerintetek ez ronda? És amúgy milyen képeket csinál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mármint ez a színű szerintetek ronda?

És ez a gép jó képeket csinál?


2011. júl. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ronda, és a feléért sokkal jobb gépet lehet venni (Fuji AX200). De te tudod.
2011. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a szín, a 3X optikai zoom kevés, a 10MP elég. Az ára nagyon sok, 20eFt körül vannak az ilyen tudású gépek, és nagyjából mind ugyanazt tudják, egy-két extrával. Ha profi tesztet akarsz olvasni, és tudsz angolul, a dpreview.com a te oldalad. Ezek a gépek jó képeket készítenek rögzített témákról, viszont általában lemaradnak a mozdulatokról. Cserébe elférnek a zsebedben, jó velük utazni, nem úgy, mint egy profi, tükörreflexes géppel. Azzal viszont elkapod a pillanatot is, ha figyelsz.
2011. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jolinar az AX200 22000ft a Nikon pedig 16000ft.Deazértköszi.:D


2.Válaszoló köszi neked ilyen fényképezőgépedvan vagy ezt most csak ugy mondtad?? :) Köszönöm.

2011. júl. 19. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag sok fényképezőgépem van, 3 db. ehhez hasonló, egy nagyobb, de még nem cserélhető optikás, meg egy középkategóriás tükörreflexes, cserélhető optikás. A 3 ehhez hasonló: Samsung, Panasonic, Sony. (Ja és a fiamnak is vettem valami ilyet, de annak a típusára most nem emlékszem, talán Kodak volt?)
2011. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@21:12

A link, ahol a kép volt, 35 ezer volt a Nikon. Nem kerestem olcsóbb helyet.

Az AX200-at pedig 19 alatt megkapod.

2011. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!