Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért recseg az 5.1-es házimoz...

Miért recseg az 5.1-es házimozi rendszer? (Genius SW-HF5.1 4000 )

Figyelt kérdés
Vettem egy új Genius SW-HF5.1 4000 amit rákötöttem egy MSi vX600-as laptopra és van egy recsegés ha nem üvölt a cucc.Ha nagyon hangos akkor is recseg csak elnyomja a basszus.Csak akkor recseg ha hangot is ad ki, de ha hozzáérek kézzel a mélynyomó hátlapjához elmúlik!Mi tegyek?
2011. júl. 25. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
nem csak a mélynyomó hanem a hangfalak is recsegnek...
2011. júl. 25. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Kösd másik számítógépre vagy laptopra ha teheted, vagy ha nincs közelben másik akkor legjobb ha formázod a laptopot és úgy nézzed meg friss hang driverel lehet azzal van gond, vagy ha nem akarsz formázni akkor rakd újra a hang drivert! Illetve vegyél egy új hangkártyát hátha az nem bírja...ha ez sem akkor vidd vissza ahol vásároltad gondolom csak van rá 1-2 év garancia, és mutasd meg a hibát!
2011. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hangkártyás dolgot felejtsd el! :D Elfelejtettem hogy laptopról van szó...
2011. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rossz az illesztése?és azért rezeg mert a hang megmozgatja?
2011. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

végfok esetén nem minden hangszóró miatt recseg.

Inkább ic vagy trafó. eléggé alulméretezett benne minden, ha nem garis és rá áldozol számolj újra mindent és alakítsd át az elektronikát (sok meló, de megéri ).

2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!