Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlotok...

Milyen fülhallgatót ajánlotok 5-6 ezer forintos árkategóriában?

Figyelt kérdés

"Agybadugósra" gondoltam, Sennheiser, AKG tűnik a legjobbnak, melyik típust ajánljátok (tulajdonosok véleményének is örülnék), és hol lehet legolcsóbban hozzájutni? Legyen garancia is hozzá. Főleg metálra (death-doom-trash), komolyzenére.

Hol lehetne kipróbálni őket?


2011. júl. 30. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Pioneer-ről is jókat olvastam, de nem érdekel a márka, csak tartós és jó legyen. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 30. 23:00
 2/8 Santo Padre ***** válasza:

Nekem volt AKG m is és Sennheiserem is, mindkettő agybadugós. Az AKG t egy éven belül kétszer kellett cseréltetni aztán váltottam Sennheiserre, meg az AKG m előtt is az volt. Én inkább a Sennheisert ajánlom bár az AKG sem rossz, lehet hogy csak tipushibás fülhallgatót fogtam ki. Általában 1-2 év cseregari van rájuk, vagy levásárolható az ár. Az én típusomat nem ajánlom, de kizárolag csak a magasabb árkategória miatt =)

Árban nagyjából ugyanott vannak mindenhol, én a Saturnban vettem az enyémet. Kipróbálni nem nagyon lehet, inkább kikérni az ott levő kollega véleményét, vagy böngészni az adatokat(mint pl.:Min. frekvencia, Max. frekvencia, Érzékenység)


Az említett árkategoriában:

[link]


És néhány specifikusabb darab:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni =)

2011. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél =)
2011. aug. 11. 11:44
 4/8 A kérdező kommentje:
"Fülbe helyezhető hallgató" jelenti azt, amit "agybadugósként" ismerek?
2011. aug. 11. 11:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen Sennheisered van most? Lehet hogy kicsit többet is rászánok (~10k), jól szól, szereted?
2011. aug. 11. 12:05
 6/8 Santo Padre ***** válasza:

Igen az agybadugóst jelöli =) Most Sennheiser MM70 em van, nagyon szeretem, és igen elég jól szól és szűri a zajt :)Ő lenne az: [link]

Mellesleg szerintem fülhallgatóban nem szabad spórolni, csak vigyázni kell rá :) 10 ezer körül már elég jót kapni :)

2011. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Santo Padre ***** válasza:

10 ezres kategoriábol ezeket ajánlom:

[link]

[link]


[link]

Az előbbi 2(CX-300 ii) az egyik legjobb választás a felsőközépkategoriában =)

2011. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már rendelem is! =)
2011. aug. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!