Érdemes 10 ezer forintér fülhallgatót venni?

Figyelt kérdés

Van egy Sandisk Sansa Clip plus-om, aztírták meg mondták, hogy a hangminőség nem a gépen fog múlni hanem a fülhallgatón. Viszont nincs egy ismerősömnek sem ilyen komoly fülese, tehát kipróbálni nemtudok eggyet sem, de a tíz netán húszezreseket sem szoktam dobálni. Ha viszont tényleg annyival jobb akkor beruházok eggyre.

Még annyi hogy én nagy fülhallgatógyilkos vagyok, nálam nemszokták sokáig bírni a fülhallgatók(ezért mindig 1000 forint körül veszek). Ez úgy szokott menni hogy először egyre ritábban szól az eggyik aztán már nem is szól és utána jön a másik. Ez miattam van(azért igyekszem vigyázni a rájuk) vagy pont azért mert olcsók?


2011. okt. 2. 21:43
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
tényleg jó lejátszó a clip plusz, elég komoly fejeseket is kihajt. a kérdés, hogy van-e igényed rá. ha 128-as MP3-akat hallgatsz akkor szinte semmi értelme jó fejest/fülest venni.
2011. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
barátom technics mániás, elég drága fejhallgatói vannak, és igen, érdemes rá költeni, hihetetlen a különbség.
2011. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy CX300II-re azért megéri beruházni, mégha low bitrátát hallgat is.
2011. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Sony mdr ex76 bevált, csak vigyázni kell rá mert sérülékeny, de még a vezetéke is hihetetlen jó minőségű.
2011. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!