Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha Amerikából hozatom be az...

Ha Amerikából hozatom be az új PSVita-t akkor a Magyarországon vásárolt játékot le fogja-e játszani, és az internet működni fog-e?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a PSVita wifi-s és a PSVita 3g-s kiadás között? Ja és UMD meghajtó lesz benne?
2011. júl. 31. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A wifi-be csak wifi lesz, a 3G-be wifi és 3G, tehát lehet rá venni mobilnetet, és ha elmész valahova pl. buszon is tolhatod a killzone multiplayert.

UMD nem lesz benne, kis memóriakártyákon fogják árulni a játékokat.


Ha jól tudom region free lesz, tehát lejátssza majd az összes játékot, de nem éri meg behozatni amcsiból, mert amennyivel olcsóbb, annyival több a vám.

Lehet még drágábbra is jössz ki.

2011. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a játékot a store-ba kell megvenni mint a go-ba?? Mert az szar nem?
2011. júl. 31. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasni is tudsz, vagy csak írni?

"UMD nem lesz benne, kis memóriakártyákon fogják árulni a játékokat. "

2011. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újabb Nintendo koppintás a kártyás verzió...
2011. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nintendo koppintás, persze.

Csak Nintendo-ba egy játék 3 kilós 50 éves orosz kártyán van, Vita-ba meg ilyen kis kártyákon:

[link]


Nintendo-ról semmit sem koppintanak, mert a Nintendo nagyon el van maradva hardver ügyileg.

2011. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó 3 kg -s 50 éves orosz kártyán van : Rég hallottam ekkora baromságot mint ez, te láttál már egyáltalán DS kártyát? Am a PS Vita -ra CSAK online lehet játékot, rakni és nem kompatibilis az elödökkel mint ahogy a PS3 se kompztibilis a PS2 vel mert a SONY lesz@rja a kompatibilisságot.
2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, láttam már DS kártyát, és tudom, hogy az elég kicsi, de talán még az elsőgenerációs DS-nél vagy valamelyiknél nagyobbakat láttam volna, de ez mindegy.


Honnan veszed, hogy csak store-ból lehet játékot venni, főleg, hogy előtted linkeltem a kártyáról a képet?

És még a fat PS3-ak kompatibilisek voltak a PS2-vel, csak kivette a Sony ezt a funkciót a későbbi modellekből, mert a PS2 még most is jól fogy.


De ha ennyi mindent nem tudsz a Vita-ról, akkor mielőtt hülyeséget beszélnél nézz utána a dolgoknak.

2011. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!