Ipad 2 ingyen internet?

Figyelt kérdés

Ma mondta nekem egyik haverom,hogy Ipad 2-őt ha veszek vagy hasonló készüléket,akkor azzal teljesen ingyen tudok netezni?

wifi és mobilnet vagy internet nélkül,ez igaz?

azt mondta ha egyszer megveszem,akkor onnantól teljesen ingyen netezhetek vele akárhol,ez igaz?


2011. okt. 14. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

teljesen ingyen tudok netezni?

wifi és mobilnet vagy internet nélkül,ez igaz?


Ez baromság. A wifi az oké, de ahhoz wifi hálózat kell. A mobilnetért meg fizetni kell. És az iPad2-ből van olyan amelyikben csak wifi modul van, így akkor a mobilnet ki is van lőve.

Ha tényleg tudna ilyet akkor azt valószínűleg mindenki tudná és mindenki olyat akarna venni. Már innen is lehet sejteni, hogy baromság az amit haverod mondott.

2011. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és programokat pl facebook,msn,youtube ingyenesek?

vagy ahhoz is kell mobilnet vagy wifi?

2011. okt. 14. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Haverod egy s*ggfej ha ilyeneket mond, ha előfizetsz valamelyik szolgáltatónál netre akkor igen, de ingyen semmi sincs, ráadásul iPad 2-ből 3g-set kell venned hozzá, nem jó a sima wifis.
2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem.
2011. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gépre letöltöd az msn-t kell hozzá net? na látod. Amúgy erre kíváncsi vagyok, hogy hogy gondoltad, letöltöd az egész youtobe-ot? akkor menne net nélkül is.
2011. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

és programokat pl facebook,msn,youtube ingyenesek?

vagy ahhoz is kell mobilnet vagy wifi?


Persze. Szerinted hogy tudna működni net nélkül? Otthon a számítógépeddel se tudsz felmenni youtubera, facebookra stb. helyekre net nélkül. Akkor miért is működne ez másként egy mobil eszköznél?

2011. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:8 szomorú hogy valaki még ebben a mai fejlődő világban itt tart.
2011. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ka...tok be ,csak kritizálni tudtok.

ide jártok észt osztani,inkább nézz tükörbe ...

kérdeztem valamit,én is pont ez gondoltam nem kell egyből letolni,ez egy olyan oldal ahol szépen kell válaszolni,ha dühöngeni akarsz menj nézz más oldalt.

2011. okt. 14. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A répa applikálódjon fel a végbél nyílásodba! Senki nem beszélt veled bunkón, csak elmondták, hogy NEM. De látom az értelmezés nem igazán megy, helyette rögtön, kapják be.

Gondolkozni kellene reálisan, nem hülye kérdéseket feltenni.

20/l

2011. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a várva várt almás cuccot, akkor majd ingyen netezhetsz... jó vicc. És a sok szemét még kiröhögi az alma rajongókat :)

Inkább kérdezd igy: ha megveszem az XXX tipusú autót, akkor azzal ingyen tudok majd furikázni?

Mindkét kérdés alapvetően ostoba, ugye?

2011. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!