Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy zárlatos alalplaphibás...

DreamMaster kérdése:

Van egy zárlatos alalplaphibás PSP 1000-esem. A benne lévô lcd-t, analógot, UMD olvasót, egyebeket Szegeden belül hol, és milyen áron tudnám értékesíteni? Köszönöm elôre is a segítséget.

Figyelt kérdés
Konzol boltban akartam javíttatni, eladó miután rádugta a töltôre, közölte hogy alaplaphibás, de ô mindenestöl beszámítja nekem 3000-be, ha veszek nála egy másikat. Neki biztosan megérné ez, meg hát talán nekem is, mert ingyenbe volt szerencsétlenkém, de mivel nem állok jól anyagilag, szeretném minél jobb (korrektnek mondható) áron értékesíteni.
2011. aug. 3. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Megvan még ez a PSP-d?
2011. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!