Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps2-öt össze lehet-e valahogy...

Ps2-öt össze lehet-e valahogy kötni működő képesen egy laptop monitorjával? Ha igen milyen kábelek, átalakítok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Laptop kijelzőjére kötni? Szerintem nem. Persze ha ügyes vagy, házilag összedrótozhatod.


Még normál monitorra sem igazán lehet rákötni, amin VGA (D-Sub) vagy DVI bemenet van. Nagyon drága az ilyen átalakító és ráadásul az eredmény is elég siralmas. Nem érdemes vele foglalkozni. Inkább vegyél egy olcsó kis színes tévét 15.000-ért.

2011. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! sajnos sejtettem hogy ilyesmi választ kapok... monitorra is igen macerás rákötni, de gondoltam hátha, van valami kiskapu...
2011. aug. 4. 02:02
 3/3 anonim válasza:

[link]


elvileg ezzel rá lehet kötni a VHS lejátszót hogy videokazettáról felvedd a dolgokat gépre szoftverrel. ezen az alapon szerintem a playstationt is rá lehet kötni és használni. csak kell egy szoftver ami a képet kirakja neked a monitorra.

2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!