Miért nem viszi a kiírt Assians Creed Brotherhood-ot az xbox 360?

Figyelt kérdés
Eddig Verbatimra írtam már 3 játékot (Mafia 2, Homefront, Red Dead Redemption Undean Nightmare) mindegyiket jól vitte, ma vettem intenso dvd, kiírtam rá a Halo reachot, a dashb-on behozta a képet de nem indította el, majd kiírtam az Assians Creedet, azt se inditotta el, és verbatimra is kiírtam az Assians Creedet, de ott se inditsa? Nem értem mi lehet a baj?! A dashboard: 2.0. ja és flashelt, mikor vettem hozza jatekokat azt mondtak h a black ops-ot nem viszi a mittomen miatt, lehet h azert se viszi ezeket se? Varom a valaszokat mert szetrobbanok az idegtol, kösz :)
2011. aug. 5. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek a játékok AP 2.5-ös védelmet kaptak, flasheltesd újra a boxod, vagy patcheld ki az iso-kat.
2011. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válasz, újraflasheltetni nm tudom, mert pesten csinalattam, s most németbe vagyok, de hogy van az az iso patchelés, megkérlek küldesz egy leírást, vagy vlmi útmutatót? örök hálám
2011. aug. 5. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel a programmal elvileg meg tudod csinálni, én még nem próbáltam, de elég egyszerűnek tűnik a kezelőfelülete.

2011. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jajj :( nm telepíti fel, de valami (magyar) leírás nincs, az volna a hasznosabb, köszi :)
2011. aug. 5. 20:14
 5/14 anonim válasza:
én egy évig úgy játszottam hogy kiírtam egy ACITVE.ISO dvdét és azzal játszottam. elősször a játékot kell betenni a boxba, megvárod h play dvd, aztán az active.iso és megint a játék és elindul :)
2011. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
az active.isot ugyan úgy dupla rétegűre kell írni mint egy játékot
2011. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és ezzel az active.iso-val kell patchelni a játékot? én [link] szerinti leírással próbltam kipatchelni, majd kiírtam, de megint nem viszi, valaki tud vlmi utmutato linket kuldeni az active.iso-val kapcs? tényleg kösz a sok választ mindenkintk, má vagy 5dvd elb**tam :((
2011. aug. 5. 21:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Activate ISO-val nem mész semmire mert az csak a különböző "wave" védelmek kikerülésére jó. Az általad linkelt leírás pedig azért nem jó, mert az az LT+ firmware-hez való, neked biztos nem az van. A megoldás, hogy a 360 Games Patcher-el AP 2.0-ra patcheled az AP 2.5-ös isokat, de ha nem települ fel az elég nagy szívás.
2011. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
360 Games Patcher-el is csak a 2.0.13146-os dashboardhoz lehet patchelni. Nézd meg, ha neked az van akkor feltöltöm valahova az előre telepítettet.
2011. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2.0.12625.0 Dashboardom van, de mostmár hagyom ezeket a 2.5ket, több dvd-t nm vetek ki, nagyon szépen kössz a segítséget (főleg az urolsónak) :) ugy tudom h csak egy par jateknak van ilyen védelme, csak pont tegnap vettem gyengebb dvd-t, és a Halo Reach és az ACB volt letöltve, és azt hittem h a dvd-nek van baja.
2011. aug. 6. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!