Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 42LK530 tv-vel miért nem...

LG 42LK530 tv-vel miért nem tudok pendrive-ról filmet lejátszani?

Figyelt kérdés
Mappába vannak a filmek, a mappát még meg tudom nyitni de a filmet már nem látja. Milyen formátumban fogadja el a filmet? Ja és még annyi, hogy vagy képet, vagy audio-t ismerne fel elvileg. Olyan, hogy videó vagy hasonló lehetőségek nincsenek is mikor megnyitom a penderedve-t. Interneten utána néztem filmet is le kellene játszania. Előre is köszönöm a válaszokat
2011. aug. 7. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem LG 32LD350-em van ugyanezzel a problémával! :(

ird be googleba a tv pontos nevét és hogy usb hack! ezzel talán találsz olyan forumot ahol megvan hozzá a megoldás!

de vigyáz mert álitólag ugrik a gari ha szoftvert frisétenél rajta! ugyhogy csak a videos dologgal foglalkoz!

valamelyik foruman olvastam biztos megtalálod és le is van irva lépésröl lépésre mit kell tenned! egy biztos kell hozzá infrás okostelo vagy fully 8-as távirányitó!

remélem tudtam egy kicsit segiteni! :)

2011. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!