Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dr. Dre Beats hamisítvány...

Dr. Dre Beats hamisítvány vagy Skullcandy rasta, melyik éri meg jobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindkettő esetben fejhallgatóról van szó.

Láttam a neten ma egy Dr. Dre beats hamisítványt, ami szerintem nagyon szuper, nagyon jó véleményeket írtak róla, olyanokat is, hogy szinte ugyanolyan jó hangja van mint az eredetinek. 81$-ba kerül.

A Skullcandy rastáról egy picit rosszabb véleményeket hallottam mint az előbbiről, és drágább is.

Úgyhogy szerintem a Dr. Dre-s jobban megérné, nektek mi a véleményetek?

Itt a link akit érdekel: [link]

Ja és még egy kérdés: szerintetek lenne rá vám?


2011. aug. 7. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A fejhallgatóhoz nem értek, de ha legálisan hozod be (pl. UPS, FedEx), akkor VÁM ÉS ÁFA köteles. Egyrészt ez van a területi jogszabályokban, másrészt elég sok cuccot rendeltünk már, hogy tudjuk, tényleg behajtják.


Persze ha ráírják, hogy ajándék és értéke 10 dollár, akkor más a helyzet, csak ha elkeveredik a postán, akkor tehetetlen leszel.

2011. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugye 81 dollárba kerül, és már onnantól is kell fizetni? Azt hittem hogy kb. 100$ felett kell csak.

És ha EMS-sel vagy ha ingyenes kínai postával rendelem akkor is ugyanannyi az esély a vámra?

Ha ráírják, hogy pl. 10$ és észreveszik a vámosok hogy mégse annyi, akkor mit csinálnak?

2011. aug. 7. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
A kínaiak simán ráraknak egy WHO-s matricát az elektronikai kütyükre és adományként beküldik. Akkor megúszod a dolgot.
2011. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, az jó. :)

És ha EMS-el rendelem, akkor is rátudnak ragasztani olyan matricát ugye?

2011. aug. 7. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Dre hamisítványt vegyél! Azzal nagyon lehet villogni, és ha valóban olyan a hangja mint az eredetinek akkor ez jobb is mint a skullcandy
2011. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha meg veszel egy Sennheisert vagy egy AKG-t vagy Audio Technikát akkor még élvezni is fogod a zenehallgatást.

Egy füles szerintem elsősorban zenehallgatásra van nem pedig bizsu,

2012. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beats HAMISÍTVÁNY vagy skullcandy...egyik jobb, mint a másik. Ha rám hallgatsz, nagy ívben elkerülöd ezeket és választasz valami tisztességes márkát: Sennheiser, AKG, Audio-Technica, Beyerdynamic, Sony, Panasonic, Pioneer, JBL, stb, stb... Ezekkel még élvezni is fogod a zenehallgatást, ahogy előttem is mondták.
2022. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!