Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A lenti RC autó nagyon "gagyi"?

A lenti RC autó nagyon "gagyi"?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg valaki ennyiért jobbat? Akár használtan is, de csak komplett, menetkész elektromos autó érdekel.

Különben ezeknek mennyi az üzemideje egy töltéssel?


2011. aug. 15. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem gagyi. Nekem Himoto Monster Truck van, ehhez sokban hasonlít. Iszonyat sokféle állítási lehetőség, 4kerék meghajtás. Jó cucc. Az is elég sokat mondhat,hogy a nitros verzióban is minden ugyanez,csak a motorja más,de azt jelenti, hogy simán bírja. Én 1,5éve nyúzom. Motorja viszont alap kefés motor. Tehát nem a legerősebb,de azért simán mennek terepen. A gyári akku elég gyenge, érdemes venni hozzá egy 3600mAh akkut, ésegy rendes töltőt,mert a gyári fél napig tölti, míg egy normális 2A-estöltő feltölti egy óra alatt. HA van kérdésed , szólj!
2011. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hali. Közben körbejártam a témát kicsit, meg beszélgettem pár emberrel, csak az a baj, h teljesen az volt az érzésem, h eladni akarnak, és ennek tükrében fényeznek autókat.

Véleményeznéd a lenti két autót? Tudom, h ez már nem az az árkategória, de ...... na majd meglátjuk.

[link]

[link]

ezek töltőjére is igaz, amit írtál?

Előre is köszi

2011. aug. 16. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyiknél nem írja atöltőt,másiknál meg írja, hogy 400mA tehát gyenge töltő, 2A alatt felejtős. De a két linkelt gép más célra készült. Egyik sziklákat mászik másik enyhe terepen száguld. Ennyival jobbak mint a legelső kérdésben szereplő Himoto, hogy 2,4GHertzes a távirányításuk, kevesebb zavarlehetőségvan emiatt. De Himoto is gyárt ilyet. Sőt , kefe nélküli (Brushless) motorral is, ami már elég vadul megy. pl: [link] Nekem ez van de az alapmotoros változatban.
2011. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!