Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány wattos hangafalat vegyek...

Hány wattos hangafalat vegyek ami szépen kiadja a mély hangot? Linket is küldhettek

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok hozzá, teljes sötétség.... Valaki leírná, hogy hány wattól szól szépen egy hangszóró? Köszönöm
2011. aug. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehánytól.

Egyáltalán nem a teljesítménytől függ.

2011. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor ha te tudod mért nem írtad le? :S
2011. aug. 19. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az túl egyszerű lett volna, nem? :)

Egyébként mert ez valóban nem ilyen könnyen leírható, hogy van egy szám, az minél nagyobb annál jobb.

Eleve nem írtad mihez kéne.

Egy mélynyomó kéne csak? Vagy egy hifi rendszerhez kéne hangfal?

Ha otthoni zenehallgatásra kell, akkor a legolcsóbban egy 2.1-ből lehet kijönni, nyilván minél több pénzed van, annál jobb minőséget kapsz.

Nekem egy pár ezer forintos Genius van most, mélye van bőven, ellenben a tömörebb zenék sajnos összefolynak, nem szólnak szépen... Szóval ez is "szépen kiadja a mély hangot", ha ennyi az igény, ennyi pénzért sokkal többet nem is lehet elvárni.

2011. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Vettem egy 2.1-es philips hangfalat számítógéphez nekem ez tökéletes
2011. aug. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!