Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok nekem? (ha tudtok, linket is küldhettek)

Figyelt kérdés

HP-k közül szeretnék választani, de ha valakinek más/jobb ajánlata van azt is elfogadom, mert nem az a lényeg, h HP legyen.

A lényeg, hogy én sokat netezek, töltök le filmeket, emelett fotózok és a jó programok (képszerkesztők, videoszerkesztők) is fontosak nekem. De mindemellett szeretném, ha komolyabb játékokat is tudna futtatni. De, ha ez mind nem összehozható akkor az utóbbi annyira nem fontos.


2011. máj. 23. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy jótanács: ha laptop, akkor Acer, Dell, Lenovo.
2011. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2011. máj. 24. 20:24
 3/3 anonim válasza:
sztem meg ne az alapján válassz hogy milyen márka, hanemhogy milyen hardverek vannak benne... amúgymeg én évek óta HP-t használok és tökéletesen emg vagyok vele elégedve! Amúgy például a kecskeméten épülő merci gyár egész mérnök és vezérkarának is hp elitebookokat vásárolt a cég, szóval annyira nem lehet szar, ha ők használják...
2011. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!