Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VEttem a mai nap egy panasonic...

VEttem a mai nap egy panasonic hd-s televíziót az összes dvb-t-c szabványnak megfelel de nem akarja befogni a hds csatornákat (Kábel) ötlet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az előző készüléked is digitális volt, vagy dekóderrel használtad?

Szolgáltató?

2011. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
digi kábelünk van és eddig nem néztük a digitális adásokat,mert nem volt hozzá tv:)
2011. aug. 20. 00:56
 3/7 anonim ***** válasza:
És most meg lett rendelve a digitális adás és tutira van is?
2011. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Digi kábel digitális adásaihoz először is kell egy conax kódkártya.Ha ez meg is van kell lennie a tv-ben egy conax kártyaolvasónak(ami nem mindegyikben van).

Ha benne van a kártya és csatlakoztatva van a digi tv kábele és megfelelő jelbemenet van beállítva elvileg működik, de gyakorlatban nem biztos mert a digi tájékoztatóban az szerepel hogy az ő egyedi kódkártyájukat csak az ő egyedi beltérijükkel használható.

Tehát ne vacakolj vele:azt mondtad van digitális tv szolgáltatásod ahhoz adják a beltérit kártyával-ezt a beltérit kösd össze HDMI-kábellel(HD-s csomagnál HDMI-s a beltéri) és már élvezheted a digitális adást!

2011. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb elfelejtettem:

Ha nincs beltérid kártyával akkor neked csak analóg szolgáltatásod van, ez esetben menj be a digihez és kérd a digitális szolgáltatást és adnak egy beltérit amivel egy tv-t nézhetsz, több tv-hez több beltéri kell vagy a többin marad az analóg adás.

2011. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig foghatná.

Nálunk (is) a TV: Samsung 42" PS42B430P2WXXH

Szolgáltatás: Digi/kábel (Debrecen)


[link]

2011. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen a digi még zavarban van a digitális szolgáltatáscsomagjával.sokan mondják hogy náluk minden egyéb extra nélkül nézhető-de ugyanannyian mondják az ellenkezőjét is, sőt a digin belül sincs egyértelmű leírás.

Ezért ajánlottam hogy ki kell próbálni hogy ha csatlakoztatva van a digi kábele és megfelelően van beállítva a jelforrás akkor jön e adás.

2011. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!