Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az oka, hogy egy ideje nem...

Mi az oka, hogy egy ideje nem tudom feltölteni a Sansa Clip mp3 lejátszóm belső aksiját?

Figyelt kérdés

Ilyen, és nincs vele semmi gond, azon kívül, hogy egy ideje nem engedi magát feltölteni.

[link]


Az aksija beépített, de jó állapotban van, egy hétig is bírta.

Egyszer már volt ilyen, de akkor végül "magához tért", és fel lehetett tölteni, de most nem tudom, mit csináljak vele.

Köszi! :)


2011. aug. 20. 15:13
 1/2 anonim válasza:
Nincs megtörve a töltő kábele? Jól érintkezik a csatlakozó? Nincs kitörve az aljzat a szerkezetből? Lehet az akkuja ment tönkre.
2011. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát köszi, de nem tudom. :(

Két különböző kábellel is próbáltam. Felébred, ha rádugom. Az aljzat nem lötyög, nem mozog, stabilnak tűnik. Az aksival nem volt semmi gond, egyik napról a másikra egyszerűen nem akar tölteni. Valószínűleg szét kell szedjem, és az érintkezést megnézni belül is, de nem szívesen, mert egybe van gyógyítva az egész.


Azért még egyszer végigpróbálom, amiket írtál, köszönöm!

2011. szept. 2. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!