Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung RV509 vagy HP Pavilion...

Samsung RV509 vagy HP Pavilion g6? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Samsung [link]



HP [link]


Köszi a válaszokat előre is! :)


2011. aug. 24. 22:49
 1/3 mokkacsino ***** válasza:
Szerintem a HP. Az 4 magos proci, míg a i3 380m csak 2, igaz 4 szálas. De akkor is. Ráadásul én a HP-ket jobban csípem, nem beszélve a pavilion egy jó sorozat lett. Ütős gépek.
2011. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Háát, csak kicsit "fáj", hogy ahogy olvasgattam a kérdéseket (erről a témáról), mindenki leszavazta a HP-t.
2011. aug. 24. 23:00
 3/3 mokkacsino ***** válasza:

Az tény hogy a HP-nek nem megy. Most jelentette be, hogy kiszáll a személyi számítógép businessből. De használtam már paviliont a hasonló kategóriában. És meg voltam elégedve vele. Egyrészt rohadt jó az érintős vezérlés, másrészt, meg jó volt a használata.

Samsung is jó, de valahogy csak kétmagos és egy kicsit gyengébbnek tűnik. (bár inkább intel rajongó vagyok, de most mégis az amd felé húzok.)


Dönteni úgyis te fogsz.

2011. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!