Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony dvd lejátszóból szedtem...

Sony dvd lejátszóból szedtem ki a lézert,4 drót van egymás mellet, melyikek a pozitív-negatív?

Figyelt kérdés
Valamint hány V kéne neki kb?
2011. aug. 26. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Drótok szinei ?
2011. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyik az egyik, a másik a másik.

Honnan a f*szból találjuk ki te gyökér, ha se egy képet nem raksz fel, és le se írod milyen drótok vannak...

Egyébként meg ne játssz vele, mert amilyen hülye vagy, megvakítod magadat...

2011. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az erejével (kiszerelés előtt bekapcsoltam és hegesztő szemcsi volt rajtam), ha játszani akarnék boltba mentem volna 500Ft-tal. Fényképet sajnos nem tudok csinálni, bár nem hittem volna, hogy nehéz 4 fém lábat egymás mellé képzelni...
2011. aug. 30. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már a képzelőerőről esik szó, te nyilván el tudod képzelni a bekötését is, hiszen az a 4 fémláb egymás mellett nem okozhat problémát.

Tőlem biztos nem kapsz rá választ ...

2011. aug. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mindegy, azért kösz :)
2011. aug. 31. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!