Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor kiveszem a lemezt, a...

Amikor kiveszem a lemezt, a lejátszóból hagyjam kicsit hülni?

Figyelt kérdés

Tehát arról lenne szó, hogy tudom azt, hogy a meleg rosszat tesz a DVD/CD-nek. Észrevettem, hogy amikor kiveszek egy lemezt a lejátszóból, akkor az meleg.


Tehát ha mondjuk játszok a egy PC játékkal és utána kiveszem a gépből a DVD-t, akkor hagyjam hogy kicsit kihüljön a lemez, és utána tegyem vissza a tokjába? De persze egy vonatkozik például a zenei lemezekre is.


Még annyival egészíteném ki a kérdésemet, hogy én eredeti CD/DVD-ket használok, tehát ezek nem írott lemezek


Előre is nagyon szépen köszönöm, mindenkinek a választ


2010. máj. 4. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
és még annyit szeretnék mondani, hogy elnézést a helyesírási hibákért
2010. máj. 4. 11:42
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell megvárni hogy kihüljön ez hülyeség...
2010. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert azt hallottam, hogy a meleg nem tesz jót a lemeznek, akkor valaki meg tudná pontosan mondani hogy van ez?
2010. máj. 4. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak, úgy logikailag:


A tokjában nem tud szerencsétlen dvd kihűlni? :))

Ha baja lenne a melegtől (relatív), akkor az olvasó "melegsége" miatt beraknád az olvasódba?..


Ami a tényt illeti: mikrohullámú sütőbe, gáztűzhelyre, öngyújtó fölé, gyufa lángjába, tűzbe, 5-ösön járó konvektorra, és egyébb, ilyen 50 fok feletti helyekre ne tedd :) .. sugárzó fénytől, hőtől kell csak óvnod; száraz helyen tartsd :)


Minden jót!

2010. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 25. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!