Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az az okos tv? (Kérdésed...

Mi az az okos tv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Milyen tv-kre mondjuk, és mitől okos tv a tv?

Mit tud egy okos tv?


2011. aug. 27. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi az a google kereső?


[link]

2011. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 reptoid tudós 2 ***** válasza:
A magyarázatod hosszabb, mint a kérdésed. Tehát minden TV okos (ha a viszonyítási alap a te intellektuális koefficiensed).
2011. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"A magyarázatod hosszabb, mint a kérdésed. Tehát minden TV okos (ha a viszonyítási alap a te intellektuális koefficiensed)."


Legközelebb válaszolj a kérdésre, de ha neked mindegy a lefelé mutató hüvelyk ujj...

2011. aug. 27. 00:38
 4/17 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Ha nyomsz egy felfelét, elmondom.
2011. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el George Orwell 1984-ét, és tudni fogod mi az az okos TV.
2011. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

tessék :D


Egyébként a linkből már rájöttem, sőt ezt eddig is tudtam igazából a részletek érdekeltek volna pl TV Alkalmazások és Launch Bar, All share (samsung), stb

2011. aug. 27. 00:41
 7/17 A kérdező kommentje:

"Olvasd el George Orwell 1984-ét, és tudni fogod mi az az okos TV."


Bocs de a törinél csak a politikát utálom jobban.


Ez nem jött be :D

2011. aug. 27. 00:42
 8/17 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Olyan TV, amivel fel lehet menni az internetre.

Android-szerű alkalmazások vannak rajta, olvashatsz pl híreket, nézhetsz youtube-videókat, időjárás-előrejelzést, stb.


Konkrét alkalmazásokat nem tudok, gondolom gyártónként különbözik.

2011. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Ki beszélt itt politikáról? Egy világirodalmi könyvet ajánlottam neked.
2011. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az igazán okos Tv-k interneten visszajelzik mikor mit nézel, és annak megfelelő reklámokat fog neked nyomatni. Megkímélnek a büdöspelenkától, ha az a tendencia látszik, hogy azoknál úgyis elkapcsolod. A legjobbakban lesz még egy kis kamra is, dettó mint a laptopokon, hisz ott a nagy kijelző és közvetlen skype kliensként tudsz a barátokkal bájcseverészni, vagy a barátoddal távszexelni egy usb-s vibrivel :) hű, ezt mingyá levédetem! Ja és persze 3D-ben kell nyomatni, ehhez csak 2 egymás melletti kamera kell, meg egy szemüveg, de kontaktlencsével is simán megoldható.
2011. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!