Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az az okos tv? (Kérdésed...

Mi az az okos tv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Milyen tv-kre mondjuk, és mitől okos tv a tv?

Mit tud egy okos tv?


2011. aug. 27. 00:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mivel ritkán olvasok világirodalmat (nem vagyok műveletlen csak más az érdeklődési köröm) utána néztem wiki-n és ott ezt írták:


"Az 1984 (eredeti címén Nineteen Eighty-Four) egy szatirikus politikai regény és szerelmi történet George Orwelltől. A történet egy disztópia (negatív utópia), melyben a felügyelő állam tökéletes alkalmazkodást diktál a polgárok között, hazugságokkal, félelemkeltéssel és kegyetlen büntetésekkel."


Egyébként biztos jó könyv de ha te elolvasod Richard C. Atkinson Pszichológia könyvét, én is elolvasom George Orwell-t

2011. aug. 27. 01:04
 12/17 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 27. 01:05
 13/17 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:01"


Ez má nagyn kemény! :D


A segg*met nem törli ki véletlenül a TV ?

2011. aug. 27. 01:06
 14/17 anonim ***** válasza:

De, azt is simán meg fogja csinálni csak egy kisalkalmazást kell hozzá telepíteni.


Butt-on-head néven keresd a pearstore-ban. Az ingyenes demó viszont visszaken, nem ajánlom a kipróbálását. Nagyon megéri megrendeli a napi tíz melltartóreklám-ellenértéket elégedettségi visszajelzéssel, igaz így a kutyasétáltatásra nem lesz időd, de ha az akciós kutyasétáltatót is megrendeled 3 tamponreklámért, mindjárt más a helyzet, nem?

2011. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Arra a nagy vastag Atkinson&Hilgardra gondolsz? A 2005-ös kiadás van meg, az is egy jó könyv.


Na jó, nem kell elolvasnod, elég ha csak belelapozgatsz, beleolvasgatsz az 1984-be. Pszichológiához kitűnő segédanyag.

2011. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61% ? afene, lassan lehet újra reggelni. Ördögi kör, ha őszintén válaszolsz, lehúznak. Ha lelki tusát vívsz magaddal és azt írod amit hallani akarnak, nyelvsimításokkal tarkítva (csókolom a trágárságszűrőt) akkor meg exponenciálisan növekszik a százalékod, bár tudod, hogy színtiszta hazugság. Ha 61%-on vagy, nem is vesznek komolyan, nem is vagy ember, komolytalan lúzer vagy.
2011. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 reptoid tudós 2 ***** válasza:

Ahogy az egyik kérdésben írták: a trollok a mennyországba kerülnek, mert őszintén beszélnek.


Én is ma regisztráltam újra.

2011. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!