Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképező gépet vegyek?

Milyen fényképező gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Nem digitális,komoly gépet szeretnék, hanem ami elfér pl a táskámban, kényelmes.

Magamat,családomat szeretném fotózni, ill. blogomra képeket tenni, de persze nem hátrány ha pl egy szép vízesést,tengerpartot is letudok fotózni.

Leginkább azt szeretném hogyha lenne kihajtható viszonylag nem kicsi LCD-je, és szép képeket csináljon,legyen rajta sok mód.

100-at tudnék rááldozni maximum,de az se rossz ha van olcsóbban is.

Köszi előreis


2011. aug. 29. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván elírtad, és digitálisra gondolsz.

A megadott paraméterek egy része eléggé relatív, pl. a szép képek, de a megadott értéklimiten belül (100k) nagyon sok modell van, amik szóba jöhetnek.

A kihajtható LCD szterintem fölösleges, egy jobb kompaktgép bőven jó lesz neked, ráadásul az nem is drága.

Nézz körül online boltokban, pl. extreme digital, stb.

2011. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kompakt gépet szeretnék, ott is láttam pár kihajtható lcd-t, pl canon G12 , ez viszont sajnos túl drága, néztem oldalakat és ár / érték arányban drágálják.

Ezért valami hasonlót szeretnék, csak olcsóbban. Kihajtható LCD pedig fontos,mert pl a blogomhoz ha videózok,az elég fontos lenne nekem.

Köszi a választ

2011. aug. 30. 11:00
 3/4 A kérdező kommentje:

ami nekem eddig 3 kompakt fényképezőm volt, mind lemerült 20 kép után.Ez viszont mitől? a mostani fényképezőgépem:


Fujifilm Finepix AV 100

12 megapixel,3x optikai zoom, panoráma mód, hd felvétel.

Mégsem vagyok vele megelégedve... Homályos, nehezen csinál éles tükör tiszta képet,és ha lefotózom magam teljesen más arcot ad vissza mint élőbe..

2011. aug. 30. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:

A hozzáértők azt mondják,hogy a Canon vagy a Nikon a jó választás ,ha fényképezőgépet szeretnél venni.Én most vettem egy Nikon S8100 gépet.Ami szempont volt,hogy ne legyen túl drága(max 60 ezer Ft),legyen használható videózásra(Full HD felbontás,HDMI csatlakozás ),mindig tökéletes képet csináljon sötétben-napfényben is,minimum 10 x optikai zoom,beépített akkumulátora legyen.

Én úgy érzem,hogy jól választottam,nem csalódtam a masinában.Mindjárt el is utaztam Horvátországba,ott teszteltem le(Plitvice,KRKA nemzetipark,Zadar).A képek jól sikerültek és a video is gyönyörű lett.Az aksi is bírta a gyűrődést,egész napos használat mellett sem merült le.Amire még figyelni kell,hogy érdemes min.8 GB memória kártyát venni bele és class 10 jelzésűt.Ez a nagyfelbontású video miatt kell.Kis méretű masina,rengeteg beállítási funkcióval pl.-vízpart,esti portré,napsütés,tüzijáték stb....videózás közben tudsz zommolni és exponálni is.......

2011. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!