Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok az idei MacBook...

Mit gondoltok az idei MacBook Air-ről?

Figyelt kérdés
mindennapi használatra megfelel-e ? játszós korszakot már kinőttem
2011. aug. 29. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
az ára vicc. de mindennapi használatra simán megfelel. az Air igazából azoknak jó, akik mindig hordozzák. Ennyi pénzért szerintem inkább jobb egy macbook pro, mert annak jobb a hardvere és több a tárhelye.
2011. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Electronicperson ***** válasza:
47%
Háát az ár/érték arány nem megfelelő ,nem ér annyit,az Apple csak a márkát árulj inkább vegyél egy ChromeBookot az amazontól kiszállítással még mindig 200.000 Ft-al olcsóbb kiszállítással együtt mint az a xar Macbook,szóval szerintem chromebook ,olvasd el róla a teszteket 8 másodperc alatt elindul 3 másodperc alatt visszatér a készenlétből szerintem jó kis laptop vegyél azt, a macbook air szar.
2011. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát igen...300 ezer ft egy gagyi hardverű összvissz 64 gigás tárhelyű cuccért szószerint vicc. ráadásul optikai meghajtó meg normális mennyiségű usb port sincs rajta. oké, hogy szép vékony meg könnyű, de az árának a fele csak a márkanevet teszi ki. 300k-ér már atom brutál szuperszónikus laptopot kapnál más gyártótól.
2011. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

szarnak semmiképp nem mondanám.


nekem a könnyü súly, kis hely és a stabilitás ami fontos.


külső merevlemez müködik vele?

2011. aug. 29. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Van hozzá egy úgynevezett "Time Capsula" HDD, azzal óriási tárhelyre teszel szert. Egyébként nagyon jó, bár árát tényleg nem éppen éri meg, de a hardver a rendszerrel tökéletesen összedolgozik és az meg is látszik rajta. Egyik XMS boltban próbáltam ki kb 20 percig, próbáltam terhelni, de nem sikerül nagyon:/:DD
2011. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
azt fontos hogy birja. egyik haveromnak van egy drágább sony vaio laptopja, ami meglepett hogy 4-5hónapos volt, de már egy nagyobb HD filmmel sikerült megakasztani, és a programmok se éppen süvitettek.
2011. aug. 29. 19:32
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
a macbook airt még 1 720p-s is megakasztja. amúgy a külső merevlemezek nemnagyon működnek maces cuccokkal. legalábbis nagyon ritka, amelyikkel hajlandó dolgozni a mac.
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyobb divat lett az Apple utálása mint amekkora divat iPhonennal járkálni, de valótlanságot ne állits! könnyedén viszi őket
2011. aug. 29. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:
nálam eddig egy külső merevlemezt se kezelt a macbook pro. csatlakoztatom hozzá, de nem csinál semmit. próbálkoztam vagy 5-el. egy wines gép dalolva kezeli őket.
2011. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A videokról beszélek
2011. aug. 29. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!