Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Lány...

Mit gondoltok erről? Lány vagyok, és nem értek ezekhez. Apple Macbook Air 11.6". Ez jó?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 1. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az a célod, hogy villogj vele, hogy neked mennyi pénzed van rá, akkor tökéletes :) Nagyon szép, tényleg, de pl. DVD-t nem tudsz vele lejátszani.


Szóval attól függ persze, mire szeretnéd használni.


Szerintem egy 13" Macbook Pro praktikusabb (az se olcsó, mondjuk :))

2011. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyszerű válasz így hangzik: igen, jó! Ha van rá pénzed, vedd meg.
2011. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Jónak jó, vékony és lehet vele villogni, hogy neked MAC -ed van. Az persze már más kérdés, hogy az árából 3 db PC alapú laptopot is lehet venni. Sőt 1 db Gamer kategóriájú laptopot + 1 db Netbook -ot, ha a könnyű hordhatóság is kell.


Hogy hosszú távon lehet-e vele dolgozni/boldogulni magyar nyelvterületen? Szerintem esélytelen. Netezés + multimédia, ennyivel ki is merítetted.

Nincs egyik nyelvre se lokalizálva, csak angolul tud + k*rva drága, ennek köszönheti, hogy a hazai fejlesztők nem foglalkoznak vele. Szóval mint mondtam csak villogásra jó, ennyi...

2011. ápr. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És tudnátok mondani olyan laptopot, amiben van magyar nyelv is és könnyen tudom hordozni,de nem minilaptop.
2011. ápr. 1. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy gyorsabb Dell Vostro...
2011. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
Igen, én is DELL-t ajánlom PC alapú Laptopnak. Minőségi és megbízható.
2011. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Lenovot vegyél
2011. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 laci9 ***** válasza:

Szia!

Szerintem a DELL Inspiron N5010-el jobban jársz!

[link]

2011. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Macbook Air tökéletes gép egy lánynak csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek van rá pénze.

Olvastam érdekel olyan laptop amiben van magyar nyelv, könnyen tudok segíteni neked mert a Macbook Aireden lévő szoftvert a Mac OS X-et könnyen tudod magyarosítani.


LINK: (Nyisd meg az oldalt és töltsd le a MAC OS 10.6.6 HUN magyarítást!)


[link]


Remélem tudtam segíteni! :)

2011. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!