Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 2.1-es hangszóróhoz lehet...

Egy 2.1-es hangszóróhoz lehet plussz kis hangfalakat kötni?

Figyelt kérdés

Ehez a hangszóróhoz szeretnék plussz 2-3 kis hangfalat kötni lehetséges valahogy?


[link]


2011. aug. 29. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet. De alig többért sokkal jobb 5.1-et lehet kapni.
2011. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet (a bal szatellitnek egy RCA kimenete van) de nem igazán javaslom se azt hogy tegyél még hozzá se azt hogy nagyobb hangfalat köss rá mert nem arra tervezték hogy nagyobb teljesítményt adjon ki meg ha rá kötsz a gyári 8w-os hangfal helyett egy 100w annak nem lesz 100w teljesítménye hanem csak 8w (ha nagyon ügyes vagy akkor még el is tudod füstöltetni a erősítőt ami benne van). Amúgy én is egy büszke tulaja vagyok egy ilyen 2.1-nek és bizonyított már több téren is. Kisebb házi buliba igen jól szolgált, játékhoz filmezéshez ne is keress jobbat. Hallgattam már Logitechet meg Geniustis de nem volt olyan jó hangjuk meg ilyen árért (anno 21-ért vettem) és ilyen teljesítménybe nincs ellenfele. Jó vétel hidd el :).
2012. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!