Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Velemeny/tapasztalatok Razer...

Velemeny/tapasztalatok Razer Orca nevu fulhallgatorol?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egyet csak nem tudom hogy menyire jo

itt van kis info:D:


2011. szept. 5. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Minőségi fülhallgató kell akkor Sennheiser.

Esetleg Pioneer vagy AKG, de a Sennheiser az egyértelmű #1.

2011. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Designban 10/10

Elektronikus zenékre 7/10

Rock zenékre 6/10

Játékokra 7/10

Filmekre 8/10

Szerintem megéri az árát, és mindenre lehet használni a mellet, hogy még mutatós is. Igaz nem a legjobb, amit valaha láttam, de ennél jobb igazából csak a Dj-knek és a profi gamereknek kell. A telefonomról való hívásokat is tudom rajta fogadni. :D a párnája is elég kényelmes. Ha egy olyan fejhallgatóra vágysz ami szinte mindenre jó, akkor ez egy nagyon jó választás, én nem bántam meg a vételét. Ha profi gamer fejhallgatót keresel, akkor az a Razer Megalodon fejhallgatót ajánlom, ami a mellet, hogy designos és szépen van kivilágítva 5 csillagos teljesítményt nyújt játékokra és filmekre. És szinte minden állítható rajta. Profi Zene hallgatásra Akg vagy Philips, a minősége meg már az áráról függ.

2012. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!