Ez kamu vagy sem?

Figyelt kérdés
Http://gsmstart.hupont.hu/12/muholdas-tv-bekotes-havidij-nelkul-hbohbo2privatstb
2011. szept. 12. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kamu,de már ilyen nem létezik,el is magyarázom.Tehát 2010 elejéig a Digi TV Nagra 2-es kódolást használt az összes csatornájához.Na már most ezt a Nagra 2-es kódolást könnyen fellehetett törni speckó műholdvevőkkel.Rém egyszerű volt, én 10 évesen vettem egy ilyen műholdvevőt és kis segítséggel minden kód váltásnál feltudtam törni,mivel a kódokat felrakták a netre.Viszont egyszer csak a Digi TV fogta magát és átváltott pár hónap alatt Nagra 3-ra, amit MÉG nem lehet feltörni.A csávó a honlapon nem írja, hogy Digi TV de szerintem az akar lenni,csak nem frissítette az oldalt.
2011. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Meglepően értelmes és jól kifejtett válasz az átlaghoz képest! :D Ment a zöld kéz!


//újabb kütyüket nézegetted? én angoloknál/németeknél mindig összefutok ilyen "ingyentv" dobozokkal//

2011. szept. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!